Simon de Chambray

Из пројекта Родовид

Особа:1298926
Рођени род Chambray
Пол мушки
Цело име (рођено) Simon de Chambray
Родитељи

Catherine Dupuy [Dupuy]

Georges de Chambray [Chambray]

Догађаји

Титуле : marquis de Chambray

Поседовање : Condé-sur-Iton (27), Château de Chambray

Свадба: Marie-Andrée Odent [Odent] b. 1885


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Прародитељи
Родитељи
Georges de Chambray
Титуле : vicomte de Chambray
Свадба: Catherine Dupuy
Родитељи
 
== 3 ==
Simon de Chambray
Титуле : marquis de Chambray
Поседовање : Condé-sur-Iton (27), Château de Chambray
Свадба: Marie-Andrée Odent
== 3 ==

Остали језици